GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
 
    
 
Sıra No
 
Adı Soyadı
 
Göreve Başladığı Tarih
 
Görevin Bittiği Tarih
 
1
A.Sait KURNAZ
07/08/1991
26/08/1992
2
Bayram Ali KÖSE
10/04/1994
19/09/1995
3
Hakan ARIKAN (V)
20/12/1995
10/02/1996
4
Hakan ARIKAN
28/02/1996
01/09/1998
5
Abdullah DEMİR
14/10/2002
18/10/2005
6
Nuri ÖZDER
25/10/2005
17/10/2007
7
Yasin ÖZTÜRK
19/10/2007
09/08/2010
8
Murat ERTEKİN
09/08/2010
29/09/2010
9
Halil AVŞAR
30/09/2010
29/09/2011
10
Önder CAN
30/09/2011
27/07/2015
11
Muhammed Zennur KARASU
03/08/2015
04/12/2015
12
Tevfik KUMBASAR
07/12/2015
04/03/2016
13
Önay ALTUNTAŞ
07/03/2016
22/05/2016
14
Adem BALKANLIOĞLU
23/05/2016
18/06/2016
15
Zafer ÖZÇELİK
19/06/2016
24/11/2016
16
Yavuz ARSLAN
02/01/2017
11/03/2017
17
Uğur TUTKAN
11/03/2017
30/08/2017
18
Muhammed EVLİCE
09/09/2017
27/10/2017
19 Yasin ARDIÇ 09/11/2017            08/03/2018
20 Barbaros AKBULAK 24/04/2018            14/09/2018
21 Hasan SADEBIYIK 17/09/2018